سلام

بی مقدمه عرض شود من وبلاگی با این اسم در حدود ۸۵ داشتم و بسیار وبلاگ نویسی کرده و مجازی نویسی کرده ام. غرض پاره کردن کباده ی وبلاگ و وبلاگ کشی نیست. قصد و مقصود این است که تقریبا ۱۵ سال است در بلاگ اسپات تا حتی سایت شخصی و توییتر و فیس بوک و هر چه بگویید نقل مکان کرده ام. همه جا رفته ام. روزمره نویسی کردم، تحلیل نوشت داشتم، داستانک نوشتم، گزارشگر خبری بوده م و هزار کوفت و مرض دیگر. حالا که دیگر پیرهن ها پاره کرده م و به س و سکوت پیری رسیده ام بازگشتم به بیان به دلایلی. اما چیزی که دائما سوال ذهنم هست که چرا از وبلاگ نویسی فاصله گرفتم و چرا از اینجا کوچ کردم؟ جواب سوال فقط یک چیز بود: ترس و امنیتی شدن فضای حاکم بر اینترنت و بستر تبادل اطلاعات داخلی مخصوصا از ۸۸ به بعد. همیشه ترس اینکه از واجا یکی زنگ بزند و بگوید آهای! را داشتم که الان وقتی برمیگردم می بینم که چقدر و به غایت چقدر ما مردم بدبختی هستیم که اینگونه باید فکر کنیم. چقدر آدمی که زندگی هایشان را بخاطر این تفکر زننده از بین بردند و کشته شدن و مهاجرت کردندجواب اینها با کیست خدا می داند. اما من این را می دانم که زمان و هزینه کرد من در این جابجایی ها سوخت و تلف شد و در ازای آن هرچی اطلاعات شخصی و عکس و .داشتم در شبکه های مجازی غربی انباشت کردم و برایشان از اوضاع و احوال زندگی خصوصی م در این وطن گفتم.

واقعا متاسفم برای خودم، شما، دوستان بالا و پایین و لعنت بر بی اعتمادی های میان همه ی ما که این کشور را به اینجا کشاندیم.

نمیخواهم بگویم الان وطن پرستی من گل کرده و من باید چنان کنم ، من انبان خود را به وسع از خدمت برای این مملکت پر کردم به قدر وسع. اما اگر حتی زمان ش ایجاد می کرد و شرایط و یا کسی می خواست هنوز هم دوست دارم برای کشورم سوای هر اعتقاد و مانیفست خدمت کنم. خدمتی شایسته تا سرحد جان. هیچگاه راهی در میان این جماعت نفوذی و یا چاپلوس و وحشی و حرام خوار و انواع افرادی که مانع رشد تفکر رشد ایران ند ، نیافتم و همیشه کناره گرفته ام.

پست ثابت دارد به داستان و رمان تبدیل می شود. بی خیال از ادامه گفتن، سعی می کنم در ادامه در پست هایم به زوایایی اشاره کنم.

از من گذشته گدایی فالو و تعارفات به غرض برای دیدن وبلاگم را بکنم، اما اتفاقا به من رسیده که هر وبلاگی را بخوانم و کامنتی بگذارم. سعی می کنم بعد از مدتی هر بار یک بلاگ و بلاگر خوب را معرفی کنم که دیگران هم فیض ببرند.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها